fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Instytut Lone Sorensen

Tybetańska refleksologia głowy i karku dla stylistów fryzur i barberów

Tybetańska refleksologia głowy i karku dla stylistów fryzur i barberów

Jest to oryginalna metoda refleksologii głowy stworzona przez Instytut Lone Sorensen z Barcelony. To procedury naturalnej stymulacji stref neuro-odruchowych specjalnie przygotowane dla klientów salonów fryzjerskich i barberów, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej usługi.

Zabieg jest dodatkowym elementem wspierającym klienta w eliminowaniu codziennych problemów związanych ze stresem. Przede wszystkim relaksuje i przywraca ogólną równowagą emocjonalną oraz balans funkcji organizmu.

Co więcej pomaga w przypadku specyficznych dolegliwości, takich jak ból głowy, szyi, ramion, bólu lędźwiowego TMJ, zmęczenia wzroku, czy problemach ze snem. Zwiększa wydajność, pamięć i koncentrację w pracy.

Zabieg można wykonać na fotelu fryzjerskim lub japońskim krześle.  Polega on na  stymulowaniu stref neuro-odruchowych znajdujących się na czole, głowie,  szyi i ramionach.  

Zabieg obejmuje również pielęgnację brody z wykorzystaniem naturalnych olejków i preparatów z Omanu i Ameryki Południowej.

Nasze procedury terapeutyczne i pielęgnacyjne poprawiają parametry biochemiczne wszystkich organów i systemów witalnych. Oddziaływanie na narządy wewnętrzne oraz meridiany związane ze skórą i jej pochodnymi, wzmacnia procesy odżywiania i oczyszczania komórek skóry, włosów i paznokci, poprawiając jednocześnie ich wygląd i kondycję.

Czas trwania kursu: dwa dni

Instruktor: Anna Jurewicz-Sawa i Jarosław Sawa Cena szkolenia: 3 900 zł 

z dofinansowaniem z funduszy UE (50% – 80%), cena spada nawet do   780 zł

Dla salonów zatrudniających pracownika na umowę o pracę dofinansowanie kursu wynosi 100%

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisz się na kurs