fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Instytut Lone Sorensen

Autolifting

Autolifitng

Doskonałym uzupełnieniem zabiegu Japońskiego cosmoliftingu twarzy prowadzonego w salonie jest wykonanie go samodzielnie, w domu przed lustrem. Lone Sorensen opracowała procedurę Autoliftingu dla osób, które decydują się na samodzielne zabiegi na swojej twarzy lub dla osób które chcą podtrzymać efekty zabiegów Japońskiego liftingu prowadzonych w salonie przez dyplomowanego terapeutę.  Zabieg Autoliftingu wykonywany na własnej  twarzy w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.Istotą Autoliftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Do zabiegu najlepiej stosować  różany olejek Lone Sorensen z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Autolifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Cena szkolenia: 350 zł

Miejsce szkoleń: platforma google meet

Szkolenie odbywa się w godz. 10.00-12.00 z przerwą na kawę lub herbatę

Instruktor: Anna Jurewicz-Sawa , tel. 605 205 882 

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 5 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

W przypadku dofinansowania kursu z krajowych środków publicznych  lub z funduszy Unii Europejskiej poniżej 70 % jego wartości , do ceny kursu należy doliczyć podatek VAT w wysokości określonej w prawie podatkowym.

Zapisz się na kurs

Nie odnaleziono wydarzeń!