fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Instytut Lone Sorensen

Thermie beauty lifting twarzy, szyi, oczu i ciała z tybetańskim masażem refleksologicznym

Thermie beauty lifting twarzy, szyi, oczu i ciała z tybetańskim masażem refleksologicznym

Thermie beauty lifting twarzy, szyi, oczu i ciała z tybetańskim masażem refleksologicznym – to oryginalna metoda  łącząca kilka technik stosowanych przez Instytut Lone Sorensen w ramach  procedur estetycznych i terapeutycznych sorensensistemTM. Na dwudniowym kursie uczymy się oddziaływania na skórę, mięśnie  i strefy neuro-odruchowe na twarzy i na całym ciele. Zabieg jest idealnym uzupełnieniem klasycznego japońskiego cosmo liftingu twarzy i podzielony jest na trzy  procedury:

Zabieg Thermie roll z wykorzystaniem termicznych rollerów jest terapią estetyczną, która polega na stosowaniu ciepła na całe ciało: twarz, szyję, podbródek, brzuch, ramiona, plecy, nogi. Ciepło przekazywane jest  poprzez rolowanie skóry specjalną metalową tubą (rollerem), zawierającą mechanizm obrotowy. Wewnątrz rolera znajduje się kadzidło złożone z sześciu naturalnych, leczniczych, japońskich ziół, co dodatkowo działa aromaterapeutycznie. Oprócz efektów estetycznych, zabieg oddziałuje terapeutycznie i wzmacniająco na wszystkie organy i systemy witalne.Zabiegi redukują bądź usuwają m.in. przebarwienia, zmarszczki, cellulit, rozstępy, blizny, worki, cienie pod oczami, czy opadające powieki. Poprzez rolowanie ciała ciepło jest przekazywane pod skórę i do całego organizmu. Dzięki temu cyrkulacja  krwi w skórze i metabolizm zwiększają się, w wyniku czego przyspiesza się powstawanie nowych komórek, co przynosi szybkie efekty estetyczne.Wskazania do terapii: zwiotczała skóra policzków, szyi i podbródka, zmarszczki, otłuszczony podbródek, opuchlizna i cienie pod oczami, żylaki, zwiotczałe mięśnie ramion, cellulit, rozstępy, blizny, ból, stany zapalne, napięcia mięśni.
Polepszenie stanu skóry, oraz funkcjonowania ciała na poziomie fizycznym i emocjonalnym obserwuje się już od pierwszego zabiegu.

Tybetańska refleksologia głowy i karku jest nowym systemem terapeutycznym opracowanym przez Lone Sorensen, opartym na jej ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w pracy ze strefami odruchowymi, stosowanymi przez specjalistów medycyny tybetańskiej na całym świecie.
Jest bardzo skuteczną metodą masażu w usuwaniu nadmiernego napięcia mięśni, napięcia emocjonalnego, bezsenności, otępienia, bólu kończyn, zawrotów głowy, drętwienia, problemów wzroku, w chorobach reumatycznych, bólach fantomowych, nadciśnieniu tętniczym, bólach głowy, wrzodach żołądka, udarach naczyniowych mózgu, obrzękach, palpitacji, zaburzeniach czucia  i wielu innych dolegliwościach.

Lifting oczu – to część zabiegu będąca kontynuacją i rozwinięciem pierwszego modułu Japońskiego cosmoliftingu twarzy, który jest  holistycznym zabiegiem odmładzającym opracowanym przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki  i sprawia, że skóra promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji. Zabieg tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę. Na kursie uczymy się technik poprawiających wygląd oczu i ich oprawy, wykorzystując punkty refleksologiczne  oraz masaż mięśni  metodą Moralesa. Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym w czasie kursu możemy neutralizować problemy związane z podpuchniętymi oczami, obwisłymi powiekami, „workami” pod oczami, zmarszczkami  czy sińcami wokół oczu,

Dzięki połączeniu  wyżej opisanych trzech procedur etetyczno-terapeutycznych uzyskujemy równowagę sfery emocjonalnej oraz następujące efekty estetyczne i zdrowotne:

 • redukcję płytkich i głębokich zmarszczek
 • poprawę metabolizmu organizmu
 • redukcję cellulitu
 • zmniejszenie żylaków
 • zmniejszenie/usunięcie obrzęków, cieni pod oczami
 • zmniejszenie/usunięcie blizn, rozstępów
 • zmniejszenie efektu opadających powiek
 • zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny
 • zmniejszenie złogów tłuszczu
 • poprawę napięcia mięśni
 • redukcję poziomu stresu
 • stabilizację równowagi hormonalnej
 • poprawę odżywiania organizmu na poziomie komórkowym
 • spowolnienie procesu wewnętrznego starzenia się
 

Czas szkolenia: 2 dni

Instruktor: Anna Jurewicz-Sawa i Jarosław Sawa

Cena szkolenia : 3 990 zł

z dofinansowaniem z funduszy UE (50% – 80%), cena spada nawet do 798 zł

Salony zatrudniające co najmniej jedną osobę na umowę o pracę, mogą uzyskać dofinansowanie nawet do 100 %

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisz się na kurs

Nie odnaleziono wydarzeń!