fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Instytut Lone Sorensen

Rytuał Aroma THERMIE ROLL – sekret jędrnej skóry

Rytuał Aroma THERMIE ROLL – sekret jędrnej skóry

Rytuał Aroma THERMIE ROLL – sekret jędrnej skóry -jest terapią estetyczną, która polega na stosowaniu ciepła na całe ciało: brzuch, ramiona, plecy, nogi, twarz, szyję, podbródek. Ciepło przekazywane jest  poprzez rolowanie skóry specjalną metalową tubą, zawierającą mechanizm obrotowy. 

Wewnątrz rolera znajduje się kadzidło złożone z sześciu naturalnych, leczniczych, japońskich ziół, co dodatkowo działa aromaterapeutycznie. Oprócz efektów estetycznych, zabieg oddziałuje terapeutycznie i wzmacniająco na wszystkie organy i systemy witalne.

THERMIE ROLL sorensensistem TM dla urody.

Zabiegi redukują bądź usuwają m.in. przebarwienia, zmarszczki, cellulit, rozstępy, blizny, worki, cienie pod oczami, czy opadające powieki.

Poprzez rolowanie ciała ciepło jest przekazywane pod skórę i do całego organizmu. Dzięki temu cyrkulacja  krwi w skórze i metabolizm zwiększają się, w wyniku czego przyspiesza się powstawanie nowych komórek, co przynosi szybkie efekty estetyczne.

THERMIE ROLL jest pochodną terapii Thermie, w której  używa się mniejszych metalowych rurek – rayonek, gdzie znajduje się kadzidło. W zabiegach THERMIE ROLL do wykonywania zabiegów używa się dwóch rodzajów rolerów, większego i mniejszego. Ich wielkość dobiera się odpowiednio do części ciała, na której się pracuje. Również technika wykonywania zabiegów w obu terapiach różni się od siebie. Podczas gdy w terapii Thermie skóra jest pocierana rayonką, to w zabiegach THERMIE ROLL skórę rolujemy metalową obracającą się wokół swojej osi rurką. To pozwala nam objąć pracą większe obszary ciała.
Istnieje możliwość regulowania nacisku oraz temperatury rolera podczas zabiegu.

THERMIE ROLL sorensensistem TM dla zdrowia.
W wyniku stymulacji receptorów czuciowych i termicznych oraz komórek skóry terapia THERMIE ROLL aktywuje i wzmacnia układ odpornościowy oraz krążenie krwi. Zabieg ma również działanie przeciwzapalne. Szybko łagodzi ból w całym ciele: stawach, mięśniach i kościach. Gdy mięśnie są napięte, substancje przemiany materii nie są prawidłowo odprowadzane. Mogą zatem powodować ból, sztywność i skurcze mięśni. Terapia THERMIE ROLL przyspiesza rozpad szkodliwych produktów poprzez poprawienie cyrkulacji krwi i limfy do i od mięśni. W tym samym czasie do tkanek dochodzi świeża krew i tlen.

Dzięki rytuałowi Aroma THERMIE ROLL – sekret jędrnej skóry uzyskujemy następujące efekty estetyczne i zdrowotne:

 • poprawę metabolizmu organizmu
 • redukcję cellulitu
 • zmniejszenie żylaków
 • zmniejszenie/usunięcie obrzęków, cieni pod oczami
 • zmniejszenie/usunięcie blizn, rozstępów
 • zmniejszenie efektu opadających powiek
 • zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny
 • redukcję płytkich i głębokich zmarszczek
 • zmniejszenie złogów tłuszczu
 • poprawę napięcia mięśni
 • redukcję poziomu stresu
 • stabilizację równowagi hormonalnej
 • poprawę odżywiania organizmu na poziomie komórkowym
 • spowolnienie procesu wewnętrznego starzenia się

Wskazania do terapii: zwiotczała skóra policzków, szyi i podbródka, zmarszczki, otłuszczony podbródek, opuchlizna i cienie pod oczami, żylaki, zwiotczałe mięśnie ramion, cellulit, rozstępy, blizny, ból, stany zapalne, napięcia mięśni.
Polepszenie stanu skóry, oraz funkcjonowania ciała na poziomie fizycznym i emocjonalnym obserwuje się już od pierwszego zabiegu.

Czas szkolenia: 1,5 dnia ( jeden dzień kursu stacjonarnego i pół dnia wprowadzenia online)
 

Instruktorka: Anna Jurewicz-Sawa

Cena szkolenia: 2 740 zł 

Salony zatrudniające co najmniej jedną osobę na umowę o pracę, mogą uzyskać dofinansowanie nawet do 100 %

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisz się na kurs