fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Tybetańska refleksologia głowy i karku dla stylistów fryzur i barberów

Tybetańska refleksologia głowy i karku dla stylistów fryzur i barberów – to manualny zabieg terapeutyczny i relaksujący. Przywraca on ogólną równowagę emocjonalną oraz balans funkcji organizmu.

Jest to oryginalna metoda refleksologii głowy stworzona przez Instytut Lone Sorensen z Barcelony. To procedury naturalnej stymulacji stref neuro-odruchowych specjalnie przygotowane dla klientów salonów fryzjerskich i barberów, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej usługi.

Polega on na  stymulowaniu stref neuro-odruchowych znajdujących się na czole, głowie,  szyi i ramionach.

Zabieg obejmuje również pielęgnację brody z wykorzystaniem naturalnych olejków i preparatów z Omanu i Ameryki Południowej.

Procedury terapii poprawiają parametry biochemiczne wszystkich organów i systemów witalnych.

Oddziaływanie na narządy wewnętrzne oraz meridiany związane ze skórą i jej pochodnymi, wzmacnia procesy odżywiania i oczyszczania komórek skóry, włosów i paznokci, poprawiając jednocześnie ich wygląd i kondycję.

Dzięki specjalnej technice masażu i stymulacji stref na czole, głowie,  szyi i ramionach możemy uzyskać następujące efekty terapeutyczne:

  • redukcję bólu głowy, szyi, ramion, bólu lędźwiowego, zmęczenia wzroku, zawrotów głowy, bólu TMJ (m.in. bólów twarzy, szyi)
  • zniwelowanie problemów ze snem
  • zwiększenie poziomu energii,
  • regulację ciśnienia tętniczego
  • poprawę pamięci i koncentracji
  • ustąpienie napięć emocjonalnych

Oferujemy Kurs w wersji podstawowej oraz w wersji rozszerzonej o elementy Refleksologii Twarzy wzmacniające struktury komórek włosów, skóry czy paznokci.

Zabieg jest dodatkowym elementem wspierającym klienta w eliminowaniu codziennych problemów związanych ze stresem. Przede wszystkim relaksuje i przywraca ogólną równowagą emocjonalną oraz balans funkcji organizmu.

Zabieg można wykonać na fotelu fryzjerskim lub japońskim krześle.

Nasze procedury terapeutyczne i pielęgnacyjne poprawiają parametry biochemiczne wszystkich organów i systemów witalnych. Oddziaływanie na narządy wewnętrzne oraz meridiany związane ze skórą i jej pochodnymi, wzmacnia procesy odżywiania i oczyszczania komórek skóry, włosów i paznokci, poprawiając jednocześnie ich wygląd i kondycję.

Instruktor: Jarosław Sawa i Anna Jurewicz-Sawa

Cena szkolenia: 3 900 zł

Gabinety zatrudniające co najmniej jedną osobę na umowę o pracę, mogą uzyskać dofinansowanie nawet do 100 %

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.