fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Japoński cosmo lifting twarzy

Japoński cosmolifting twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że twarz promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę.

Zabieg polecany jest kobietom i mężczyznom w każdym wieku – doskonale działa jako metoda zapobiegania utracie kolagenu i powstawaniu zmarszczek oraz zmniejsza efekty starzenia się skóry dojrzałej. Terapia ta stanowi idealną alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej.

Istotą Japońskiego cosmoliftingu twarzy jest ręczny masaż mięśni oraz stymulacja tradycyjnych punktów akupresury twarzy w połączeniu z głębokim liftingiem oraz drenażem limfatycznym. Podczas zabiegu stosowane są organiczne olejki z zawartością naturalnych kwasów i minerałów wykazujących silne działanie regenerujące. W efekcie Japoński lifting twarzy jest jedynym masażem twarzy, który oprócz działania kosmetyczno-estetycznego wykazuje dobroczynne oddziaływanie zdrowotne na cały organizm człowieka.

Na dwudniowym szkoleniu poznajemy podstawowe techniki pracy z meridianami, strefami neuro-odruchowymi twarzy oraz głębokiej stymulacji mięśni i skóry na twarzy. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejtnościom  możemy oddziaływać na skórę i mięśnie twarzy, a także na całe ciało i wewnetrzne organy. Technika ta jest połączeniem medycyny orientalnej z wykorzystaniem punktów neuro-odruchowych na twarzy związanych z meridianami, stref odruchowych na twarzy z Ameryki Południowej, Wietnamu oraz japońskiej procedury stymulacji układu limfatycznego.

Czas trwania szkolenia: dwa dni.

Program Kursu 

Pierwszy dzień:

9.30-12.00 – Wprowadzenie teoretyczne

12.00-13.30 – nauka pracy na punktach meridianowych twarzy

13.30-14.30 – przerwa na posiłek

13.30 – 15.30 – nauka pracy na strefach neuro-odruchowych twarzy

15.30-18.00 – nauka procedur liftingujących – I etap

Drugi dzień:

9.30 – 13.30 – nauka procedur liftingujących – II etap

13.30-14.30 – przerwa na posiłek

14.30 – 16.30 – nauka bezpośredniej stymulacji mięśni twarzy 

16.30 – 17.00 – nauka procedur autoliftingu

17.00 – 17.45 – powtórzenie procedur z pierwszego i drugiego dnia

17.45 – 18.00 – podsumowanie kursu i wręczenie dyplomów

 

Instruktor: Anna Jurewicz-Sawa 

Cena szkolenia: 3 400 zł /w cenie olejek różany/

Salony zatrudniające co najmniej jedną osobę na umowę o pracę, mogą uzyskać dofinansowanie nawet do 100 %.

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.