fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Instytut Lone Sorensen

Crystal-cosmo lifting twarzy, oczu i szyi z tybetańskim masażem refleksologicznym

Crystal-cosmo lifting twarzy, oczu i szyi z tybetańskim masażem refleksologicznym

To oryginalna metoda  łącząca kilka technik stosowanych przez Instytut Lone Sorensen w ramach  procedur estetycznych i terapeutycznych sorensensistemTM. Na trzy i pół dniowym kursie uczymy się oddziaływania na skórę, mięśnie  i strefy neuro-odruchowe na twarzy, szyi, głowie i plecach. Zabieg jest idealnym uzupełnieniem klasycznego japońskiego cosmo liftingu twarzy i podzielony jest na trzy  procedury:

Crystal Lifting to doskonały dla twarzy i szyi naturalny zabieg estetyczny, stosowany również jako dopełnienie procedur Japońskiego Cosmoliftingu. W terapii Crystal Liftingu wykorzystuje się kryształowe łyżeczki, kamienie oraz kule.  

Nieinwazyjny i naturalny zabieg to intensywna terapia liftingująca skórę szyi, powiek, podbródka i dekoltu. Crystal Lifting wykorzystuje energię i moc kryształu górskiego, aby w naturalny sposób podnieść i napiąć skórę. Czysty kwarc, zwany także kryształem górskim, jest znany jako mistrz uzdrowiciel i kamień o wielkiej mocy. Zwiększa on zdolności parapsychiczne, pomaga w koncentracji i odblokowuje pamięć. Pobudza układ odpornościowy, przywraca równowagę organizmu i harmonizuje wszystkie czakry.

Lifting oczu – to część zabiegu będąca kontynuacją i rozwinięciem pierwszego modułu Japońskiego cosmoliftingu twarzy, który jest  holistycznym zabiegiem odmładzającym opracowanym przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki  i sprawia, że skóra promienieje. Poprzez stymulację punktów i stref na twarzy głęboko oddziałuje na tkanki pobudzając naturalne procesy regeneracji. Zabieg tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę. Na kursie uczymy się technik poprawiających wygląd oczu i ich oprawy, wykorzystując punkty refleksologiczne  oraz masaż mięśni  metodą Moralesa. Dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym w czasie kursu możemy neutralizować problemy związane z podpuchniętymi oczami, obwisłymi powiekami, „workami” pod oczami, zmarszczkami  czy sińcami wokół oczu,

Tybetańska refleksologia głowy i karku jest nowym systemem terapeutycznym opracowanym przez Lone Sorensen, opartym na jej ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w pracy ze strefami odruchowymi, stosowanymi przez specjalistów medycyny tybetańskiej na całym świecie.
Jest bardzo skuteczną metodą masażu w usuwaniu nadmiernego napięcia mięśni, napięcia emocjonalnego, bezsenności, otępienia, bólu kończyn, zawrotów głowy, drętwienia, problemów wzroku, w chorobach reumatycznych, bólach fantomowych, nadciśnieniu tętniczym, bólach głowy, wrzodach żołądka, udarach naczyniowych mózgu, obrzękach, palpitacji, zaburzeniach czucia  i wielu innych dolegliwościach.

Czas szkolenia: 3,5 dnia

Instruktor: Anna Jurewicz-Sawa i Jarosław Sawa

Cena szkolenia : 5 900 zł

z dofinansowaniem z funduszy UE (50% – 80%), cena spada nawet do 1 180 zł

Salony zatrudniające co najmniej jedną osobę na umowę o pracę, mogą uzyskać dofinansowanie nawet do 100 %

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisz się na kurs