fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Instytut Lone Sorensen

Cosmo lifting twarzy i oczu z tybetańskim masażem refleksologicznym głowy i szyi

Cosmo lifting twarzy i oczu z tybetańskim masażem refleksologicznym głowy i szyi

Cosmo lifting twarzy i oczu z tybetańskim masażem refleksologicznym głowy i szyi to trzydniowy panel szkoleniowy składający się z dwóch kursów bazowych Japońskiego cosmoliftingu twarzy oraz Tybetańskiego masażu głowy i szyi. To wyjątkowe połączenie skutecznych głęboko liftingujących procedur japońskich z refleksologią twarzy  oraz bardzo relaksującego masażu mięśni oraz stref neuro-odruchowych głowy, szyi i barków.

Japoński cosmolifting twarzy to holistyczny zabieg odmładzający opracowany przez Lone Sorensen, który w sposób nieinwazyjny wygładza zmarszczki, poprawia owal twarzy i sprawia, że skóra promienieje. Poprzez stymulację punktów akupresury i stref neuro-odruchowych na twarzy w połączeniu z głębokim  liftingiem i drenażem limfatycznym, intensywnie oddziałuje na tkanki, pobudzając naturalne procesy regeneracji twarzy i całego ciała. Zabieg pobudza proces usuwania toksyn, tonizuje i ujędrnia skórę, minimalizuje cienkie linie i spłyca zmarszczki głębokie, pomaga eliminować przebarwienia i trądzik, a także działa rozświetlająco i odświeżająco na cerę. Dodatkowo cosmolifting uzupełniamy tybetańskim masażem głowy i karku.

Tybetańska refleksologia głowy i karku jest nowym systemem terapeutycznym opracowanym przez Lone Sorensen, opartym na jej ponad trzydziestoletnim doświadczeniu w pracy ze strefami odruchowymi, stosowanymi przez specjalistów medycyny tybetańskiej na całym świecie.
Jest bardzo skuteczną metodą masażu w usuwaniu nadmiernego napięcia mięśni, napięcia emocjonalnego, bezsenności, otępienia, bólu kończyn, zawrotów głowy, drętwienia, problemów wzroku, w chorobach reumatycznych, bólach fantomowych, nadciśnieniu tętniczym, bólach głowy, wrzodach żołądka, udarach naczyniowych mózgu, obrzękach, palpitacji, zaburzeniach czucia  i wielu innych dolegliwościach.

Czas szkolenia: 3 dni 

Instruktor: Jarosław Sawa 

Cena szkolenia : 4 490 zł

       z dofinansowaniem z funduszy UE (50% – 80%), cena spada nawet do 898 zł

       Salony zatrudniające co najmniej jedną osobę na umowę o pracę mogą uzyskać dofinansowanie nawet do 100%

 

Zapisy i wpłaty przyjmowane są nie później niż na 30 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Zapisz się na kurs