fbpx

Instytut Lone Sorensen​

Refleksolog, instruktorka, terapeutka

Anna Jurewicz-Sawa

 Prowadzę kursy refleksologii oraz terapii japońskich, ściśle współpracując z Lone Sorensen.

+48 605 205 882
annajsawa@gmail.com

"zdrowie i uroda wprost z Twojego wnętrza".

Jestem edukatorką, instruktorką oraz terapeutką, związaną z sorensensistemTM, metodą refleksologii stworzoną przez Dunkę, Lone Sorensen.
Od ponad 20 lat kroczę ścieżką jogi, jestem weganką. Żyję w związku z naturą.
Jestem absolwentką Podyplomowego Studium Coachingu na Uniwersytecie SWPS po 300 godzinach zajęć, a także certyfikowaną Theta healer. Odbyłam kurs psychobiologii prowadzony przez dr n.med. Marzannę Radziszewską.
Studiowałam filologię polską oraz logopedię. Dokształcam się m.in. w Personnel Training Institute, gdzie ukończyłam ‘Szkołę Przewodnika Talentów’. Uczestniczyłam w treningach interpersonalnych. Wciąż się szkolę i rozwijam.
Od kiedy pamiętam współpracuję z ludźmi i to ludzie są dla mnie źródłem moich zawodowych i życiowych inspiracji.
Fascynuje mnie człowiek jako element natury, jego naturalna moc samoregeneracji, dążenia do zmiany, samopoznania, do osiągania harmonii i szczęścia.
Uważam, że kluczową umiejętnością człowieka, który pragnie się rozwijać jest świadome operowanie intelektem, emocjami i ciałem. Wierzę w wytrwałość, miłość, pracę, refleksję, obecność i uważność. Wierzę, że każdy z nas ma własną unikalną ścieżkę, którą może zobaczyć, świadomie ją modyfikować i szczęśliwie nią podążać.

Zapraszam przyszłych terapeutów na kursy terapii sorensensistemTM, Crystal liftingu, Japońskiego Cosmo liftingu twarzy, Kontroli wagi, Masażu tybetańskiego, Drenażu limfatycznego, Refleksologii twarzy i stóp.

KONTAKT

Ul. Smocza 20/63 01-034 Warszawa

+48 605 205 882

annajsawa@gmail.com